Купити мед в Києві в інтернет-магазині (096) 723-17-26

 

 

 Мед для роздрібних покупців:

 1. Мед акацієвий 2019. Сорт акація+різнотрав'я. Колір світло жовтий, кремовий, почав кристалізуватись, як на фото. Ціна 120 грн за літр. 360 грн за 3 л банку. Мед натуральний, не розігрітий. Є безкоштовна доставка в Києві до ст метро. Є доставка Новою Поштою по Києву та Україні. Безкоштовна доставка для Троєщини. Дзвоніть пасічнику для замовлення.

акацієвий медмед акація

2. Мед соняшниковий 2019. Колір жовтий, густа консистенція, Ціна 100 грн за літр. 300 грн за 3 л банку. Мед натуральний, не розігрітий. 

соняшниковий медмед із соняшника


3. Мед квітковий 2019. ПРОДАНО Немає в наявності. Cорт різнотрав'я+соняшник. Колір світло-коричневий, насичено-жовтий, рідка консистенція. Ціна 140 грн за літр, 420 грн за 3 л банку. Мед натуральний, не розігрітий - з часом кристалізується.

квітковий медsummer_2019

 Мед для оптових покупців:

Соняшниковий, викачка серпень 2019 року. Колір насичений жовтий, густа консиситенція, ціна 100 грн за літр, 2000 грн за 20 л відро. Мед натуральний, не розігрітий. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою, або самовивіз з пасіки. Дзвоніть пасічнику Андрію Макаровичу для уточнення деталей.

соняшниковий мед оптомсоняшниковий медсоняшниковий мед 

 Мед багатий на мінерали та вітаміни, найкраще смакує з зеленим та чорним чаєм та млинцями. Також натуральний мед можна додавати у випічку, вважається що так вона залишатиметсься довше свіжою.

Мед рекомендовано як частину збалансованого здорового харчування для всіх категорій населення. тому мед - незамінний продукт на столі в кожній родині.

Окрім того що мед використовується в їжу, з нього господині роблять також натуральні маски для обличчя та тіла.